• DZIEŃ DINOZAURA W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

• Dinozaury to stworzenia, które od dawna fascynują ,szczególnie najmłodszych. 24 lutego dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły Dzień Dinozaura.Tego dnia można było podziwiać w sali niezwykły kącik „jurajski park”, w którym znalazły się dinozaury, plakaty, książki o dinozaurach.Z tej okazji dzieci uczestniczyły w zajęciach, które wprowadziły ich w prehistoryczny świat i przybliżyły im życie tych wyjątkowych gadów.

• REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ

• Już niedługo ruszają zapisy do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Otorowie.

Regulamin i dokumenty można pobrać w zakładce "REKRUTACJA"

Zapraszamy!!

• TARGI EDUKACJI - POZNAŃ

• Zapraszamy uczniów klas ósmych, rodziców i wszystkich zainteresowanych na coroczne Targi Edukacyjne, które odbędą się w Poznaniu od 10-12 marca 2023r.Młodzi Wielkopolanie i nie tylko przez 3 dni będą mogli zapoznać się z ofertą szkół i placówek edukacyjnych z regionu. Na uczniów czeka wiele niespodzianek, atrakcji, a także Targi Książki.

Szczegóły -kliknij w poniższy link

• DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW UCZNIÓW-WNIOSEK 500+

• Drodzy Rodzice i Opiekunowie!!!

Złóż wniosek o 500 plus w apliakcji mZUS

• prosty sposób na złożenie wniosków o świadczenia dla rodziny

• szybka informacja o Twoim wniosku

• wygodny dostęp do danych o wypłacie Twoich świadczeń

• powiadomienia z ZUS o okresach świadczeniowych

• wiadomości, które pojawiły się na Twoim profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS

Bezpłatna aplikacja mZUS jest dostępna w sklepach Google Play i App Store

Wnioski oświadczenie wychowawcze 500 plus na nowy okres świadczeniowy można składać od 1 lutego

• TŁUSTY CZWARTEK

• 16 lutego 2023r. przypada tłusty czwartek. Zgodnie ze zwyczajem, tego dnia każdy powinien zjeść chociaż jednego pączka, aby przez cały rok nie opuszczało go szczęście.
            Rada Rodziców kultywując tradycje ufundowała dla każdego dziecka i pracownika naszej szkoły pysznego pączusia.
            Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy-pączki były pyszne!!!

• DYSKOTEKA WALENTYNKOWA

• ​​​​​​

​Walentynkowo - dyskotekowy był u nas wtorek. Wspaniała muzyka, taniec, zdjęcia przy tematycznej ściance - to niezapomniane chwile spędzone w gronie szkolnych przyjaciół, a do tego coś słodkiego i zabawa murowana. Wszystko to za sprawą Samorządu Uczniowskiego prężnie działającego w naszej szkole.

Było super!!!

Podczas dyskoteki pierwszy raz wykorzystany był sprzęt zakupiony w akcji TALENCIAKÓW.

• WALENTYNKI

• Walentynki to święto nie tylko dla zakochanych, to dzień radości, życzliwości , miłości, szacunku i przyjaźni. Dzień 14.02.2023 r. upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni, atmosferze miłości i przyjaźni. Uczniowie przygotowywali serduszka i kartki walentynkowe z pozdrowieniami, życzeniami oraz zjedli słodki upominek przygotowany przez Radę Rodziców szkoły. Dziękujemy

• BAL PRZEBIERAŃCÓW

• Dnia 13.02.2023 oddziały przedszkolne i klasy I-III brały udział w balu przebierańców. Tego dnia uczniowie skorzystali z wielu atrakcji: - dzieci tańczyły nowoczesne tańce animacyjne, - uczestniczyli w zabawach i konkursach integracyjnych, rywalizacjach, - szaleństwo w kilogramach konfetti, - wizyta bajkowej maskotki, - FLUO PARTY świecące w ciemności. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu.

• ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH

• Z okazji Światowego Dnia Chorych członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wybrali się do szamotulskiego szpitala. Młodzież przekazała dary zebrane podczas szkolnej zbiórki dla najmłodszych pacjentów. Pięknie zapakowane upominki zostały przekazane na ręce pracowników Oddziału Dzięcęcego. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za przekazane zabawki, puzzle, gry planszowe i przybory szkolne.