• "MÓJ TALERZ ZDROWIA NA MAJÓWKĘ"

• W poniedzialek 5 czerwca ogłoszone zostały wyniki konkursu zorganizowanego przez p.Marikę Blachnierek-Tacik  "MÓJ TALERZ ZDROWIA NA MAJÓWKĘ"

Nagrody otrzymali:

w kategorii klas  0-3
            1 miejsce Jan Dutkiewicz, kl. 2 a
            2 miejsce Jan Nowak, oddział przedszkolny 0 b
            3 miejsce Michał Lala, oddział przedszkolny 0 a

w kategorii klas 4-8
            1 miejsce Aleksander Kniat, kl. 6 b
            2 miejsce Ksawier Tomkowiak, kl. 4 a
            3 miejsce Mateusz Ren, kl. 6 a

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!

• KREATYWNE DZIECIAKI Z ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

• Dwoje uczniów z oddziału przedszkolnego wzięło udział w kolejnym rozdaniu Gry " Kreatywne dzieciaki". Hania i Tomek wykonali i wysłali na konkurs prace plastyczne związane ze swoimi zawodowymi marzeniami. Oboje otrzymali dyplomy i ciekawe nagrody. Gratulujemy

• DZIEŃ DZIECKA W KLASACH IV-VIII

• W czwartek 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka, uczniowie klas IV -VIII z opiekunami, udali się na pieszy rajd do Koźla. W mgnieniu oka cała grupa dotarła do celu.Po wspólnym posiłku, jakim były przygotowane przez rodziców kiełbaski z grilla, nadszedł czas na gry ruchowe i zabawy. W otoczeniu pięknej przyrody uczniowie rozwijali swoje umiejętności i talenty sportowe i taneczne. Kiedy już poczuli pierwsze oznaki zmęczenia, nadszedł czas powrotu.

Być może tego dnia niektórych bolały nogi, jednak słoneczna pogoda, dobry humor i wspólnie spędzony czas na łonie natury sprawiły, że zwykły rajd dostarczył wszystkim piechurom sporej dawki pozytywnej energii i radości na najbliższe dni.

• Szkolny Dzień Sportu

• Szkolny Dzień Sportu to okazja nie tylko do zaprezentowania swoich sportowych umiejętności ale również kształtowania pozytywnych cech charakteru. Dzieci wyrabiają nawyk całożyciowej aktywności fizycznej, uczą się rywalizować w duchu zasady fair play i radzić sobie w sytuacji przegranej. Dlatego w naszej szkole Dzień Sportu organizowany jest dla wszystkich dzieci, także tych najmłodszych. 30 maja 2023 r. odbyła się rywalizacja oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas 1-3 w biegu na 50 m, skoku w dal z miejsca oraz rzucie ringo. Zwieńczeniem sportowych zmagań były wyścigi sztafet klasowych. Zawody pokazały, że w naszych najmłodszych uczniach jest ogromny potencjał. Gratulacje za wspaniałą sportową postawę dla wszystkich uczestników!